
Тростина палиця коштур з дерева з підвищеною міцністю для ходьби для людей похилого віку інвалідів або для іміджу
850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: cane_pila
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина палиця коштур з дерева з підвищеною міцністю для ходьби для людей похилого віку інвалідів або для іміджу.
- Матеріал - Дуб.
- Ця тростина має підвищену міцність, завдяки конструкції та формі.
- Завдяки високій якості обробки, має солідний вигляд і чудово підходить для подарунку.
- Конструкція цієї палиці дозволяє використовувати її для самозахисту.
- Покриття - професійний лак.
- На кінці гумовий наконечник.
- Двжину можемо підігнати під Вас.
- Ми є безпосереднім виробником.
- Є можливість оптових поставок.
- Можемо розробити ексклюзивну модель лише під одного замовника.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тростини | Стандартна (цілісна) тростина |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | дерево |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Максимальна висота | 94 см |
| Діаметр тростини | 27 мм |
| Крок зміни висоти | 1 см |
| Довжина рукоятки | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрій проти ковзання | Так |
| Колір | |
| Колір | світло-коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складной шафт | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







