
Різьблена міцна тростина палиця коштур для ходьби для людей похилого віку інвалідів або для іміджу Ведмідь і Коза
2 850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: cane_bear_goat
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьблена міцна тростина палиця, коштур для ходьби для людей похилого віку, інвалідів і для іміджу Ведмідь і Коза.
- Дерево - Дуб.
- Тростина стійка до навантажень, витримує понад 140 кг.
- Тростина має солідний і стильний вигляд та хорошу обробку, тому підходить для подарунку.
- Покриття - професійний лак.
- На кінці гумовий наконечник.
- Двжину можемо підігнати під Вас.
- Ми є безпосереднім виробником.
- Є можливість оптових поставок.
- Можемо розробити ексклюзивну модель лише під одного замовника.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тростини | Стандартна (цілісна) тростина |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | дерево |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Ні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Максимальна висота | 96 см |
| Діаметр тростини | 30 мм |
| Крок зміни висоти | 1 см |
| Довжина рукоятки | 160 мм |
| Ширина рукоятки | 42 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрій проти ковзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складной шафт | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴








