
Різьблена рама з дерева для дзеркала чи картини в ванну кімнату чи спальню 186 1000х750х25 мм
7 850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rama_186 1000х750х25
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьблена рама з дерева для дзеркала чи картини.
Від виробника. З можливістю підібрати колір та розмір. Доставка по всій Україні.
- Розмір різьбленої рами з дерева 1м х 0,75мм
- Колір тонування на Ваш вибір.
- Робимо різьблені рами з дерева на замовлення за короткі терміни.
- Матеріал – дуб, бук, або ясен (на Ваш вибір)
- Різьблена рама з дерева покрита професійним лаком.
- Можемо виготовити непокриту різьблену раму з дерева для дзеркала чи картини. Тоді ціна буде нижчою.
- За окркму оплату, можемо вставити в різьблену раму дзеркало.
- За Вашим бажанням, можемо виготовити різьблену раму з дерева по інших розмірах.
- Ціна буде залежати від вибраних Вами розмірів.
- При Вашому бажанні, можемо підкоригувати пропорції і форму різьбленої дерев'яної рами.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 1000х750х25 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 25 мм |
| Матеріал рами | Дерево |
| Довжина: | 1000 мм |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Кут повороту | 90 град. |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 850 ₴
