
Різьблена овальна рама з дерева для дзеркала чи картини в ванну кімнату чи спальню 1600х900х25 мм
11 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rama_baget_69_1600х900х25
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьблена рама з дерева для дзеркала чи картини.
Від виробника. З можливістю підібрати колір та розмір. Доставка по всій Україні.
- Розмір різьбленої рами з дерева 1м х 0,75мм
- Колір тонування на Ваш вибір.
- Робимо різьблені рами з дерева на замовлення за короткі терміни.
- Матеріал – дуб, бук, або ясен (на Ваш вибір)
- Різьблена рама з дерева покрита професійним лаком.
- Можемо виготовити непокриту різьблену раму з дерева для дзеркала чи картини. Тоді ціна буде нижчою.
- За окркму оплату, можемо вставити в різьблену раму дзеркало.
- За Вашим бажанням, можемо виготовити різьблену раму з дерева по інших розмірах.
- Ціна буде залежати від вибраних Вами розмірів.
- При Вашому бажанні, можемо підкоригувати пропорції і форму різьбленої дерев'яної рами.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Кут повороту | 90 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 4 г |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Дерево |
| Размары | |
| Розміри | 1600х900х25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴
