
Різьблена рама з дерева для дзеркала чи картини в ванну кімнату чи спальню 209 500 х 500 х 23
4 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: rama_209 500 х 500 х 23
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьблена рама з дерева для дзеркала чи картини.
Від виробника. З можливістю підібрати колір та розмір. Доставка по всій Україні.
- Розмір різьбленої рами з дерева 500 х 500 х 23 мм.
- Колір тонування на Ваш вибір.
- Робимо різьблені рами з дерева на замовлення за короткі терміни.
- Матеріал – дуб, бук, або ясен (на Ваш вибір)
- Різьблена рама з дерева покрита професійним лаком.
- Можемо виготовити непокриту різьблену раму з дерева для дзеркала чи картини. Тоді ціна буде нижчою.
- За окркму оплату, можемо вставити в різьблену раму дзеркало.
- За Вашим бажанням, можемо виготовити різьблену раму з дерева по інших розмірах.
- Ціна буде залежати від вибраних Вами розмірів.
- При Вашому бажанні, можемо підкоригувати пропорції і форму різьбленої дерев'яної рами.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Кут повороту | 90 град. |
| Стан | Новий |
| Петля для кріплення до стіни | Да |
| Розміщення рамки | горизонтальне та вертикальне |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Розміри | 500х500х23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴

