
Різьблений розкладний обідній кухонний стіл з дерева в віталдьню або кухню для сім'ї та гостей
46 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: table_1
Відправка з 29 квітня 2026+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьблений розкладний обідній кухонний стіл з дерева в віталдьню або кухню для сім'ї та гостей.
- Розмір стола 110-150см х 70см х 75см.
- Робимо на замовлення за короткі терміни.
- Матеріал – дуб, бук, або ясен (на Ваш вибір)
- Виріб покритий професійним лаком.
- Колір тонування на Ваш вибір.
- Можемо поставити непокритий виріб. Тоді ціна буде нижчою.
- За Вашим бажанням, можемо виготовити Різьблений розкладний обідній кухонний стіл з дерева по інших розмірах.
- Ціна буде залежати від вибраних Вами розмірів.
- За Вашим бажанням, можемо підкоригувати пропорції і форму виробу.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 000 ₴

