
Дизайнерський стіл LOFT для сучасної оселі коворкінгу студії кафе чи ресторану
59 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: table_loft_3
+380 (50) 722-91-06
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайнерський стіл LOFT для сучасної оселі, коворкінгу, студії, кафе, чи ресторану.
- Розмір стола 230см х 95см х 75см.
-

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вісамор |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2300 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | метал, натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 000 ₴

